סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש

הכוון תעסוקתי

תקופת הקורונה גורמת לרבים מאיתנו לפנות למפגשי הכוון תעסוקתי. הצורך בחישוב מסלול מחדש בענפים רבים בהם מלונאות, תיירות, מסעדנות, אך לא רק, עולה מחשיבה אשר אצל רבים בעבעה זמן רב אך כעת צפה בעוצמה רבה מסיבות שונות. רצון בביטחון תעסוקתי, חוסר הוודאות ממה צופן העתיד ובכלל התבוננות מחודשת על סדרי עדיפויות בחיים.

הכוון תעסוקתי מסייע לנו כאשר אנו מגיעים לנקודת זמן בה אנו שואלים את עצמנו שאלות רבות, מתפזרים לכיוונים שונים ומשונים, מרגישים מאוד מבולבלים וקשה לנו למקד את עצמנו ולדייק את הצעד הבא.

שאלות רבות עולות ואיתן התנגדויות פנימיות : ״מה אני אעשה עכשיו ?״ , ״ אבל אני לא יודע לעשות משהו אחר ! ״, ״אני כבר מבוגר מדי לשינוי!״ , ״אולי עוד חודשיים הכל יסתדר וסתם אבזבז את זמני ? ״ ״מה פתאום ללמוד עכשיו ?״ ועוד ועוד....

בתקופות מורכבות ומאתגרות קשה יותר לראות את הדברים בצורה אופטימית בוודאי בכל הקשור לשוק התעסוקה ומושגים של המצאה מחדש אינם קלים לכל אחד. לעיתים קשה לנו לראות שתפקידים רבים אותם ביצענו בעבר ותכונות מסוימות שיש בנו עשויים בהחלט לעזור לנו במעבר לתפקיד אחר, בתחום אחר לחלוטין.

הכוון תעסוקתי ראשוני ובחינת חישוב מסלול מחדש עם אחד המומחים שלנו מתבצע ב-3 שלבים : 

1.מילוי שאלון הכנה מקדים לקראת פגישה עם מומחה בייעוץ קריירה.

2.מפגש היכרות באורך של שעתיים אשר כולל את הבנת הסיטואציה התעסוקתית והאישית, השאיפות והיכולות, ניתוח מצב השוק הרלוונטי ביחס לניסיונך וסקירת קורות החיים שלך.

3.הכנת קובץ קורות חיים איכותי, ממוקד ומכוון תפקיד אשר כולל שימוש במילות מפתח לשיפור היכולת לחדור סינוני מערכות גיוס. 

שלושת השלבים בתהליך הכוון תעסוקתי ראשוני עם אחד המומחים שלנו נועדו לצקת תוכן אמיתי לביטוי ״חישוב מסלול מחדש״ ומטרתם לענות תחילה האם להמשיך בנתיב הנוכחי או לעשות שנוי כיוון ובמידה והוחלט לשנות כיוון לבחון מה הוא היעד החדש עבורנו ומה תהיה הדרך הנכונה ביותר עבורנו להגיע אל היעד המיוחל. 

בהמשך ניתן להיעזר במומחים שלנו בליווי בתהליך חיפוש עבודה במסלול החדש אליו יצאתם באמצעות : 

1. הכנה לראיון פרונטלי או ראיון Zoom. ההכנה תכלול סימולציות למספר טכניקות ראיון ומעבר על עשה/אל תעשה בראיון.

2.לווי טלפוני והתייעצות עד למציאת התפקיד המיוחל.

3.פגישות ייעוץ לפי צורך. 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה אנא פנו אל משרדנו באמצעות טופס צור קשר

 
 
חבר
מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2022 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | השמת בכירים | מיקור חוץ | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות