סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש
קורות חיים

שדרוג קורות חיים

Jomba HR - חברת השמה המתמחה בגיוס בכירים ואנשי מקצוע למגוון חברות במשק הישראלי מתמחה בעריכה ושדרוג קבצי קורות חיים איכותיים. בימים של משבר כלכלי עולמי ומיתון גלובלי אשר עומד בפתח מועמדים רבים חוככים בדעתם בדבר הסבת מקצוע גם אם לא באופן קבוע. על מנת לדייק את החוזקות בעיסוק הנוכחי ולהתאים אותן לתפקיד המבוקש שלא בתחום העיסוק הרגיל נכון ורצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע.

הגשת קורות חיים הינה בדרך כלל השלב הראשוני בעת הצגת המועמדות לכל משרה. לכן, חשיבות שדרוג קובץ קורות חיים הינה משמעותית לסיכויי הצלחתו של מועמד. בשלב הראשון, יש לתכנן ולעבד את האינפורמציה שתהיה כלולה בקובץ קורות החיים, מה ייכנס ומה יישאר על "רצפת העריכה" כל זאת בהתאם לסיטואציה התעסוקתית ולדרישות המשרה. כך למשל, ככל שדרישות המשרה הינן שליטה בתוכנות מסוימות יש לציין זאת במפורש בקובץ קורות החיים.

בשלב הבא יש לבנות את הקובץ במבנה הנכון, באופן שיהיה סדור וקריא למגייס. יש לזכור שמגייס של המעסיק הפוטנציאלי קורא ביום עשרות ולעיתים מאות קורות חיים. קורות חיים אשר כתובים באופן צפוף מדי, מספרים על ניסיון תעסוקתי לא רלוונטי או לחלופין השכלה מבית ספר יסודי, יוצרים עומס מידע, מקטינים את סבלנות המגייס להתעמק בהם ומחלישים את סיכויי המועמד.  

חשוב לבנות את הקובץ באופן שקורות החיים יבלטו לעין המגייס. קורות החיים יכילו את המידע הרלוונטי ביותר, יהיו כתובים על פי המבנה הסטנדרטי כאשר התפקיד האחרון כתוב ראשון מלמעלה והראשון אחרון מלמטה. כמו כן יש להוסיף מידע חשוב כגון שליטה בשפות, תוכנות שונות ופרטים רלוונטיים נוספים אשר הכרחיים למשרה.

מאידך, חשוב להקפיד כי קורות החיים לא יבלטו מדי. כך לדוגמא, שימוש בצבעים לא סטנדרטיים לקורות חיים עלול לפגום בסיכויי ההצלחה. תמונה בקורות החיים בדרך כלל אינה מומלצת, אך אם כבר הוספה, בוודאי שלא להוסיף תמונה ממסיבה בחוף או תמונה בגופייה.

כיום, בימי משבר הקורונה מועמדים רבים שוקלים לבצע הסבה מתחום עיסוקם לתחומים אחרים. לשם כך, יש צורך להדגיש היטב את החוזקות במקצוע בו עסקתם עד היום ולהתאים אותו לצרכי המקצוע אליו תרצו להגיש מועמדות. הדבר מצריך בראש ובראשונה סקירה של התפקיד אליו אתם מבקשים להגיש מועמדות ורק אחר כך כתיבה איכותית ונכונה של קורות החיים.

Jomba HR הינה חברת השמה ומיקור חוץ המתמחה בגיוס והשמת בכירים ואנשי מקצוע. חברתנו מתמחה בשדרוג קורות חיים והתאמתם לצרכים המשתנים. החברה מעסיקה מנהלי גיוס ומשאבי אנוש מנוסים אשר עבדו שנים רבות בגופים גדולים ומכירים את נקודת המבט של מחלקות משאבי אנוש והגיוס השונות בארגונים לרבות מלונות, חברות תיירות וחברות רבות נוספות במשק.

עלות שדרוג קורות חיים 350 ₪ כולל מע״מ

לפרטים: office@jomba.co.il
משרדי חברה: 074-7042744
חבר
מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2021 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | השמת בכירים | מיקור חוץ | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | בניית אתרים לירון אלון