סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש

שירותי מיקור חוץ

מחלקת מיקור חוץ הוקמה בחברתנו מתוך הבנת הצורך של קהל לקוחותינו לאיזון הנדרש בין צעדי התייעלות וחיסכון לבין שמירה על רמת מקצועיות גבוהה ביותר בכל הקשור להיבטים חשבונאיים ופיננסים. פתרון בדמות שירותי מיקור חוץ מקל על התפעול השוטף במיוחד בימים מורכבים אלו.

מדוע  כדאי לארגון להעביר את הנהלת החשבונות וחשבות השכר למיקור חוץ ? מעבר לחיסכון שמהווה פקטור משמעותי בהוצאת השירותים מהארגון, קיימות מספר סיבות עיקריות נוספות :  

1.הפחתה בעלויות השכר - שימוש בשירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ ובשירותי חשבות שכר במיקור חוץ מאפשר לבצע צעדי התייעלות וחיסכון משמעותיים ולהפחית בעשרות אחוזים את עלות השכר השנתית במחלקת הכספים.

2.מעבר לניהול רזה (Lean Management) – מאפשר לצוות הניהולי הבכיר להתרכז במשימות הניהוליות תוך הפקדת התפעול החשבונאי השוטף בידי גורם מקצועי אחד ומייתר את הצורך בניהול כפיפים.

3.גמישות תפעולית - שימוש בשירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר במיקור חוץ מאפשר הוספה או הורדת שירותים על פי דרישה, יכולות וצרכי הארגון המשתנים.

4.תפירה אישית ללקוח - שירותי מיקור חוץ נתפרים תפירה אישית עבור הלקוח. המודל נבנה לפי רצונו של הלקוח וצרכיו. הוא יכול לכלול הגעה של רפרנטים מטעם החברה לבית הלקוח או להתבצע באמצעות שליחת מסמכים עם שליח וטיפול בחומר ממשרדי חברתנו – הכל לפי בחירת הלקוח.

5.נסיון ומקצועיות - חברתנו מעניקה שירות באמצעות רפרנטיות מנוסות, מנהלות חשבונות אשר משלבות את שני סוגי השירות גם הנהלת חשבונות במיקור חוץ וגם חשבות שכר במיקור חוץ דבר המייעל את התהליך ועשוי לחסוך בהוצאות.

6.פיקוח - שירותי החברה מפוקחים על ידי רואה חשבון מוסמך אשר מנהל את התהליך, נותן מענה מקצועי שוטף לרפרנטיות ולקהל לקוחותינו וכחלק מהשירות מגיע לפגישות רבעוניות בבית הלקוח.

לקריאה נוספת בנושא שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ לחץ כאן

לקריאה נוספת בנושא שירותי חשבות שכר במיקור חוץ לחץ כאן

לפרטים נוספים ניתן ליצור פרטים עם משרדנו בטלפון 074-7042744 או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.
חבר מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2020 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | השמת בכירים | מיקור חוץ | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | בניית אתרים לירון אלון