סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש

טיפים ומאמרים

עבודה במלונאות ותיירות - הגיע הזמן לאתגר הבא ?

עבודה במלונאות ותיירות - הגיע הזמן לאתגר הבא ?

לכל דבר טוב יש סוף. תחושת מיצוי ממקום עבודה היא שלב טבעי בדרך לאתגר הבא. עם זאת, חשוב להבין מהי אותה "תחושת מיצוי" אשר גורמת לרצות ולהתקדם לאתגר הבא על מנת שלא תמצאו את עצמכם מהר מאוד חשים את אותה תחושה גם במקום העבודה החדש.
חיפוש עבודה

חיפוש עבודה

הגעתם לשלב בו אתם מוכנים לאתגר הבא בעבודה. חיפוש עבודה במלונאות בצורה הנכונה ביותר לא תמיד יהיה החיפוש המהיר מכולם. אולם מטרתו להבטיח שתיחשפו לכמה שיותר הזדמנויות באמצעות ראיונות עבודה רבים אך ממוקדים וזאת תוך שמירה על תפקידכם במקום עבודתכם הנוכחי.
הכנה לראיון עבודה

הכנה לראיון עבודה

חלקנו מנוסים יותר בראיונות עבודה וחלקנו פחות. על מנת לצלוח את ראיון העבודה קיימים מספר דגשים עליהם יש להקפיד כך שתדעו שמצידכם עשיתם את הכל להתראיין בצורה הטובה ביותר לתפקיד המבוקש.
כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים

קורות החיים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו. הקלישאה הידועה אומרת שאין הזדמנות שנייה לתקן רושם ראשוני. לכתיבת קורות חיים חשיבות עליונה ולעתים מכרעת כשלב ראשון בדרך להשגת היעד – עבודה חדשה.
ניהול קריירה - מנהלים במלונאות

ניהול קריירה - מנהלים במלונאות

אחת השאלות המרכזיות של מנהלים במלונאות הינה שאלת ניהול הקריירה. שאלה זו מתחדדת כיום כאשר בפני מנהלים במלונאות קיימות יותר ויותר אפשרויות. לא רק רשתות בתי מלון ישראליות, אלא גם מותגים בינלאומיים שחודרים לשוק הישראלי ומלונות בוטיק אשר נפתחים בכל רחבי הארץ.
טעויות מרכזיות בעת חיפוש עבודה

טעויות מרכזיות בעת חיפוש עבודה

במהלך חיפוש עבודה מבצעים מועמדים טעויות רבות אשר עלולות למנוע מהם את המשרה הבאה. ריכזנו לפניכם מספר דוגמאות בהם אנו נתקלים פעמים רבות עם מועמדים על מנת שתוכלו להימנע מהן לטובת חיפוש עבודה יעיל.
חיפוש עבודה עם חברת השמה

חיפוש עבודה עם חברת השמה

מדוע בעצם לחפש עבודה באמצעות חברת השמה ? הרי כל המשרות מתפרסמות בלוחות הדרושים, ניתן להגיש מועמדות לכל משרה ומשרה וכך להגיע אל המעסיק הפוטנציאלי. אז זהו, שלא בדיוק...
שליחת קורות חיים מרובה ללא מענה

שליחת קורות חיים מרובה ללא מענה

שוב שלחתם קורות חיים למשרה שאתם בטוחים שאתם מתאימים לה כמו כפפה ליד. קורות החיים שלכם מושלמים, הניסיון מתאים גם ועדיין אף אחד לא יוצר איתכם קשר. כל הסיבות במאמר בפנים.
שליחת קורות חיים
2020 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | דרושים | מלונאות | תיירות | שירות לקוחות | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | בניית אתריםבניית אתרים