סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש

טיפים ומאמרים

הקושי בתהליך השמת מנהלי חשבונות

הקושי בתהליך השמת מנהלי חשבונות

חברת Jomba HR מתמחה בתהליכי השמת מנהלי חשבונות לארגונים שונים. בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר מלקוחותינו מכלל התעשיות במשק כי השמת מנהלי חשבונות הופכת עם הזמן למשימה קשה ומורכבת יותר עבורם. במאמר זה ננסה לעמוד על הסיבות אשר מובילות לכך.
ראיון עבודה בוידאו

ראיון עבודה בוידאו

נגיף הקורונה (Covid-19) שינה באופן דרמטי את עולם ראיונות העבודה. ארגונים וחברות השמת בכירים עברו עם תחילת המשבר לבצע תהליכי מיון ראשוניים ומתקדמים באמצעות אפליציות מרחוק והמשיכו בכך גם לאחר סיום המשבר.
הכנה לראיון עבודה פרונטלי

הכנה לראיון עבודה פרונטלי

חלקנו מנוסים יותר בראיונות עבודה וחלקנו פחות. על מנת לצלוח ראיון עבודה פרונטלי קיימים מספר דגשים עליהם יש להקפיד כך שתדעו שמצידכם עשיתם את הכל להתראיין בצורה הטובה ביותר לתפקיד המבוקש.
חיפוש עבודה עם חברת השמה

חיפוש עבודה עם חברת השמה

מדוע בעצם לחפש עבודה באמצעות חברת השמה ? הרי כל המשרות מתפרסמות בלוחות הדרושים, ניתן להגיש מועמדות לכל משרה ומשרה וכך להגיע אל המעסיק הפוטנציאלי. אז זהו, שלא בדיוק...
חיפוש עבודה

חיפוש עבודה

הגעתם לשלב בו אתם מוכנים לאתגר הבא בעבודה. חיפוש עבודה בצורה הנכונה ביותר לא תמיד יהיה החיפוש המהיר מכולם. אולם מטרתו להבטיח שתיחשפו לכמה שיותר הזדמנויות באמצעות ראיונות עבודה רבים אך ממוקדים וזאת תוך שמירה על תפקידכם במקום עבודתכם הנוכחי.
כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים

קורות החיים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו. הקלישאה הידועה אומרת שאין הזדמנות שנייה לתקן רושם ראשוני. לכתיבת קורות חיים חשיבות עליונה ולעתים מכרעת כשלב ראשון בדרך להשגת היעד – עבודה חדשה. במאמר זה ריכזנו עבורכם 10 נקודות לכתיבה ושדרוג קורות חיים. בהצלחה !
שליחת קורות חיים מרובה ללא מענה

שליחת קורות חיים מרובה ללא מענה

שוב שלחתם קורות חיים למשרה שאתם בטוחים שאתם מתאימים לה כמו כפפה ליד. קורות החיים שלכם מושלמים, הניסיון מתאים גם ועדיין אף אחד לא יוצר איתכם קשר. כל הסיבות במאמר בפנים.
טעויות מרכזיות בעת חיפוש עבודה

טעויות מרכזיות בעת חיפוש עבודה

במהלך חיפוש עבודה מבצעים מועמדים טעויות רבות אשר עלולות למנוע מהם את המשרה הבאה. ריכזנו לפניכם מספר דוגמאות בהם אנו נתקלים פעמים רבות עם מועמדים על מנת שתוכלו להימנע מהן לטובת חיפוש עבודה יעיל.
עבודה במלונאות ותיירות - הגיע הזמן לאתגר הבא ?

עבודה במלונאות ותיירות - הגיע הזמן לאתגר הבא ?

לכל דבר טוב יש סוף. תחושת מיצוי ממקום עבודה היא שלב טבעי בדרך לאתגר הבא. עם זאת, חשוב להבין מהי אותה "תחושת מיצוי" אשר גורמת לרצות ולהתקדם לאתגר הבא על מנת שלא תמצאו את עצמכם מהר מאוד חשים את אותה תחושה גם במקום העבודה החדש.
ניהול קריירה - מנהלים במלונאות

ניהול קריירה - מנהלים במלונאות

אחת השאלות המרכזיות של מנהלים במלונאות הינה שאלת ניהול הקריירה. שאלה זו מתחדדת כיום כאשר בפני מנהלים במלונאות קיימות יותר ויותר אפשרויות. לא רק רשתות בתי מלון ישראליות, אלא גם מותגים בינלאומיים שחודרים לשוק הישראלי ומלונות בוטיק אשר נפתחים בכל רחבי הארץ.
שליחת קורות חיים
2024 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | חברת השמה | השמת בכירים | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות