סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש

אודות החברה

Jomba HR מספקת שירותי השמת בכירים ואנשי מקצוע משנת 2013

Jomba HR היא חברת השמה אשר הוקמה בשנת 2013 ומאז מלווה בהצלחה תהליכי השמת בכירים ואנשי מקצוע. החברה פועלת בסקטורים רבים במשק הישראלי תוך התמחות בגיוס אנשי כספים, מלונאות ותיירות, אדמיניסטרציה, רכש ולוגיסטיקה וכן השמת בכירים בקשת רחבה של תפקידי מפתח.

חזון
אנו ב- Jomba HR רואים לנגד עינינו את מימוש הפוטנציאל של עובדים ומעסיקים לטובת שוק תעסוקתי שירותי יותר, איכותי יותר וכזה שמגשים את עצמו על כל סך מרכיביו. לכן, מטרתנו הינה איתור משרה מתאימה למועמד, בה יוכל לממש את מלוא יכולותיו ולגלות יציבות תעסוקתית לאורך זמן ובמקביל איתור המועמד הראוי ביותר למעסיק לאיוש המשרה. כחלק מהגשמת החזון אנו מנהלים שיחות ייעוץ קריירה עם מועמדים ונפגשים עם מנהלי משאבי אנוש ובכירים בארגונים לקבלת תמונה מלאה של צרכיהם התעסוקתיים.

הערך המוסף
Jomba HR - השמת בכירים ואנשי מקצוע, משלבת מקצועיות בלתי מתפשרת בין שני עולמות תוכן, עולם השירות ועולם משאבי האנוש. באמצעות שילוב זה של מנהלי ועובדי החברה התוותה החברה לעצמה דרך בעולם הגיוס וההשמה של תחום השירותים בו היא מהווה ערך מוסף לכל ארגון וארגון. יכולות החברה לנהל תהליכי גיוס מורכבים בסטנדרט מוקפד, מייחדים אותה והופכים אותה לחברה מקצועית, שירותית ומובילה.

מקצועיות
Jomba HR - השמת בכירים ואנשי מקצוע, מספקת מענה מקצועי ואיכותי למעסיקים במגוון תחומים, כספים, אדמיניסטרציה, מחשוב, אחזקה, תיירות, מלונאות ועוד. תהליכי הגיוס מותאמים באופן מוקפד לדרישות לקוחותינו. 

זמינות
אנו ב- Jomba HR - השמת בכירים ואנשי מקצוע מאמינים בקשר אישי עם לקוחותינו וזמינים אליהם בכל דרך (כמעט). אתר האינטרנט, דף הפייסבוק, כתובת הדוא"ל, הטלפון, וכמובן פגישות היכרות במשרדי החברה בתל אביב.

פרטי התקשרות : 

שירותי השמת בכירים ואנשי מקצוע, השמת פיננסים:

משרדי חברה


רן אייל  - מנכ״ל החברה
חבר
מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2024 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | חברת השמה | השמת בכירים | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות