סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש
השמה בתחום הכספים

השמת פיננסים|גיוס אנשי כספים

חברתנו מתמחה במתן שירותי גיוס אנשי כספים בכל הדרגים. מחלקת הכספים הינה גורם משמעותי בארגון. אם הדבר נכון לימים רגילים הרי שבימים אלו הדבר נכון שבעתיים. על הארגון להקפיד כי עובדי מחלקת הכספים הינם עובדים איכותיים, מקצועיים ואמינים. חברת השמה בתחום הכספים הינה כלי חשוב מאוד לייעול תהליך מיון וגיוס המועמדים למשרות השונות.

חברת Jomba HR הינה חברת השמה המתמחה בהשמת פיננסים בדרגים שונים. חברתנו מספקת שירותים גיוס מקצועיים אשר חוסכים לארגונים זמן יקר בניהול תהליך הגיוס וחושפים את מועמדינו למשרות רבות בתחום הפיננסים. ההתלבטות אם לפנות לחברת השמה בתחום הכספים הן של מעסיק ושל מועמד קיימת פעמים רבות מסיבות של עלויות (המעסיק), דיסקרטיות ובכלל בשל תנאי השוק שעשויים להשתנות בימים אלו. יחד עם זאת פנייה לחברתנו לקבלת שירותי גיוס אנשי כספים טומנת בחובה יתרונות רבים : 

1.הפן המקצועי  - חברת השמה בתחום הכספים תדע לאבחן לדוגמא בין מנהלת חשבונות אשר יודעת להגיש את החומר עד מאזן לרואה החשבון לבין מנהלת חשבונות שאמנם מנוסה אך אינה מגישה את החומר עד מאזן. החברה תדע למיין בין שלל קורות חיים של חשבי שכר אשר חלקם אינם שולטים בהסכמים קיבוציים נדרשים לארגון או בתוכנות השכר איתן עובד הארגון.

2.פן ההתאמה - גם אם למספר מועמדים אותן יכולות מקצועיות הרי שעדיין נדרשת אבחנה מדויקת בהתאמה לתפקיד הנדרש בארגון. חברת השמה בתחום הכספים תדע לאבחן בין מנהלת חשבונות שמזה שנים עובדת בתור מנהלת חשבונות יחידה לבין מנהלת חשבונות שכל השנים עובדת בצוות. חברת השמה שאינה בקיאה בהבדלים ובמשמעויות הנילוות או לחלופין מועמדים ששולחים באופן עצמאי קורות חיים מחוסר תשומת לב, בגלל הגדרות מערכת לוח הדרושים או מכל סיבה אחרת, גורמים להצפה של מחלקת משאבי אנוש ובזבוז זמן יקר של תהליך הגיוס.

3.פן האישיות - בפן האישיות יש לחברת השמת פיננסים כלים שונים לאבחן את מידת ההתאמה של המועמד או המועמדת לתפקיד החל במיון וסינון קורות החיים ובחינת ההיסטוריה התעסוקתית שלו, ראיונות עומק שמתבצעים עם  המועמד, שיחות ממליצים, ועוד מגוון אפשרויות לבדיקת התאמה בתיאום עם הלקוח.

4.ליבון צרכים והשלמת פערים בין המועמד לארגון – לא בכדי משרת מנהלת חשבונות הפכה לאחרונה יותר ויותר קשה לאיוש. הסיבות לכך רבות ומגוונות. יחד עם זאת, בראיונות רבים שמקיימת חברתנו המתמחה בהשמה בתחום הכספים עולה כי קיימים צרכים נילווים לא מעטים בדרך כלל מצד מועמדים ומועמדות במשרה זו עליהם יש לנסות ולגשר עם הארגון.  מסיבה זו לעיתים מועמדים רבים כלל לא מגישים את מועמדותם למשרות המפורסמות על ידי הארגונים בלוחות הדרושים.

5.מועמדים - גם למועמדים יתרונות רבים לפנות לחברת השמת פיננסים בחיפוש עבודה. על כך ניתן לקרוא במאמר חיפוש עבודה עם חברת השמה באתר שלנו במדור טיפים ומאמרים.
חבר
מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2021 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | השמת בכירים | מיקור חוץ | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | בניית אתרים לירון אלון