סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש
שירותי השמת בכירים ואנשי מקצוע

חיפוש עבודה עם חברת השמה

מדוע בעצם לחפש עבודה באמצעות חברת השמה ? הרי כל המשרות מתפרסמות בלוחות הדרושים, ניתן להגיש מועמדות לכל משרה ומשרה וכך להגיע אל המעסיק הפוטנציאלי. אז זהו, שלא בדיוק...

מדוע בעצם למצוא עבודה עם חברת השמה ? הרי כל המשרות מתפרסמות בלוחות הדרושים, ניתן להגיש מועמדות לכל משרה ומשרה ולהגיע באותה דרך אל המעסיק הפוטנציאלי. אז נכון, מבט על לוחות הדרושים חושף בהחלט משרות רבות ומגוונות, הרשתות החברתיות מאפשרות דרך כניסה חדשה למעסיקים ועדיין שימוש בחברה המתמחה בשירותי השמת בכירים ואנשי מקצוע חיוני לאו דווקא בגלל מה שיש בלוחות הדרושים אלא לעתים דווקא בגלל מה שחסר בו, כפי שנסביר מיד במאמר הבא המונה את היתרונות בחיפוש עבודה עם חברת השמה.  

1.כל המשרות במקום אחד
חברת השמה מרכזת אצלה משרות רבות ממעסיקים רבים. במקום לעבור ממעסיק למעסיק, הגעה לחברת השמה מקושרת, כזו המתמחה בכישורים הספציפיים של המועמד, מאפשרת לו להשאיר פרטים ולהגיע לכל המשרות מכל החברות בכל זמן נתון.

2.חשיפה ליותר משרות
מעסיקים רבים המגייסים תפקידים בתחום הפיננסים, הייטק, רכש ולוגיסיטיקה, מנהלים במלונאות ותיירות ועוד, מפרסמים משרות רבות רק אצל חברת השמה, לעיתים בגלל הדיסקרטיות הרבה במשרה ולעתים משיקולי נוחות הגיוס. לכן, כאשר אינכם יוצרים קשר עם חברת השמה לתיאום ראיון אתם עלולים לאבד מועמדות למשרות רבות שלא הצלחתם כלל לאתר באתרי הדרושים הרגילים.

3.הימנעות מ"תאונת דיסקרטיות"
מעסיקים רבים מפרסמים מודעות דרושים למשרות מסוימות בצורה חסויה. מועמדים שמחפשים עבודה חדשה ועדיין מועסקים עלולים לשלוח את קורות החיים שלהם למעסיק הנוכחי שלהם וליצור סיטואציה לא נוחה לשני הצדדים. לעומת זאת, העברת קורות חיים באמצעות חברת השמה נעשית באופן דיסקרטי וקורות החיים מועברים לצד שלישי רק לאחר אישורו של המועמד.

4.רישום לסוכן חכם
גם אם לא נמצאו משרות מתאימות אצל חברת השמה בשלב זה הרי שהמשרות מתעדכנות בכל העת והמועמד יכול להגדיר באמצעות סוכן חכם אילו משרות מעניינות אותו וכך לקבל ישירות למייל התראות בכל פעם שנפתחת משרה חדשה אשר הולמת את כישוריו.

5.חברת השמה היא לא חברת כח אדם
אנו שומעים פעמים רבות את המשפט "חברת השמה, חברת כח אדם זה אותו דבר". אז זהו, שזה לא אותו דבר. חברת כח אדם הינה המעסיק של העובד, חברת השמה משמשת למעשה מעין מתווך. היא מאתרת למועמדים עבודות מתאימות ולמעסיקים מועמדים מתאימים. עבור השירות הזה היא מקבלת תשלום מהמעסיק בלבד ואין לה יחסי עובד מעביד עם המועמד. לכן במידה והתקבלתם לעבודה באמצעות חברת השמה תהיו מועסקים ישירות על ידי המעסיק ולא על ידי חברת השמה.

6.זה חינם אז למה לא ?
על פי חוק, חברת השמה אינה רשאית לגבות ממועמדים תשלום עבור איתור עבודה. החברה נהנית מתשלום עמלה מהמעסיק בלבד ובדרך כלל רק אם הצליחה לבצע את הגיוס לארגון. על כן זהו אינטרס שלה למצוא למועמדים עבודה תוך שיווק המועמד הראוי בצורה מיטבית. 

7.האינטרס המשותף
חברת השמה כאמור מקבלת תגמול ראוי עבור השמה מוצלחת של מועמדים. מטרתה היא להביא למפגש שיסתיים בחתימת הסכם בין המועמד לבין מעסיק פוטנציאלי. במסגרת התהליך, החברה תאתר את המועמד, תעניין את המעסיק, תעבור עם המועמד על קורות החיים, תכין אותו לראיון העבודה ותעזור לפי צורך בניהול משא ומתן בין הצדדים. הכל על מנת להביא את התהליך לסיום בהצלחה כיון שהצלחת המועמד היא הצלחה שלה.
חבר
מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2024 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | חברת השמה | השמת בכירים | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות