סוכן חכם:
תדירות עדכונים:
פעם ביום
פעם בשבוע
פעם בשבועיים
מאשר/ת קבלת דיוורים ומסכים לתנאי השימוש
ליווי קריירה למנהלים

ליווי קריירה למנהלים|מנטורינג למנהלים

בעולם העסקי הדינמי אשר מתפתח לנגד עינינו מנהלים צריכים לקבל החלטות מורכבות לגבי שינוי כיוון בקריירה ולחלופין להתמודד מול אתגרים אשר מצריכים שימוש בכלים ניהוליים חדשים וביכולות אליהן מעולם לא נדרשו בארגון שמתאים עצמו לעולם החדש.

חברת Jomba HR מספקת שני סוגים של שירות למנהלים. הראשון, ליווי קריירה למנהלים מיועד למנהלים אשר חושבים לשנות את כיוון המסלול בקריירה, אך לא רק.  התהליך מורכב ממספר תתי שלבים :

1.פגישת היכרות – תתבצע באופן פרונטלי או באמצעות Zoom . במהלך השיחה נכיר בצורה אישית, נעבור על ההיסטוריה התעסוקתית של המנהל ונשאל שתי שאלות מרכזיות : למה  אנחנו מעוניינים בשינוי, ובנוסף מה השינוי אותו היינו רוצים לעשות.

2.פגישה שנייה - כוללת אפיון יכולות, חוזקות, חולשות, חסמים - האם ניתן להתגבר עליהם ובאיזה אופן וכן הבנת צרכים ייחודיים אשר יש להתחשב בהם בתפקיד הבא. בסוף הפגישה יתבצע שדרוג קורות חיים בהתאם לצורך.

3.הקניית כלי אבחון לאיתור חוזקות וחולשות והתבוננות תעסוקתית עצמית – אבחון גרפולוגי ומבדק התאמה ממוחשב לתפקיד המיועד לעיון וניתוח בשיתוף המנטור.

4.פרקטיקה – בניית תכנית סדורה בשיתוף המנטור בהתאם לסיכום שני המפגשים לאיתור מקום עבודה חדש.

שירות נוסף הינו מנטורינג למנהלים. שירות זה יכול לבוא מטעם הארגון או על ידי פנייה של המנהל עצמו. העולם משתנה לנגד עינינו. מנהלים רבים נדרשים לקבל החלטות לא פשוטות. מנכ״לים ומנהלי מחלקות נאלצים להסתגל למצב חדש ולנהל בסיטואציה חדשה ומורכבת. ניהול רזה יותר, צמצום משאבים ומנגד תחרות קשה עוד יותר על לקוחות וצורך אמיתי בחשיבה מחוץ לקופסא בכל אספקט ואספקט של התחום הניהולי.

אנו ב-Jomba HR מציעים מפגשים אישיים עם מנהלים במקום העבודה, במשרדנו או ב- Zoom. המפגשים נועדו על מנת להקנות כלים פרקטים להתמודדות עם הסיטואציה התעסוקתית אליה נדרשו המנהל, המחלקה והארגון תוך ראייה כוללת של יכולותיו של המנהל, ניסיונו והאופן המיטבי בה יוכל להתמודד מול האתגר החדש.

המנטורים שלנו :

רן אייל – בוגר BA בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה ו-L.L.B. במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. מנהל משאבי אנוש ומנהל גיוס מנוסה מלווה שנים רבות ארגונים ומנהלים.

ליצירת קשר : 054-7619818 או באמצעות טופס צור קשר באתר

עירית להב  - בוגרת תואר במנהל עסקים בינלאומי בעלת תעודות מלונאית בכירה ויועצת ארגונית ומנחת בכירים מטעם מכללת גישות. מנהלת משאבי אנוש וגיוס מנוסה מתמחה בהקמת מחלקת משאבי אנוש, מלווה ארגונים נותני שירות בהקמה, מייעצת לארגונים בתהליכי שינוי ובלווי הצוות הניהולי הבכיר.

ליצירת קשר : 054-2128600 או באמצעות טופס צור קשר באתר
חבר
מביא חבר
משתתפים במבצע חבר מביא חבר של Jomba HR - השמת בכירים ומיקור חוץ וזוכים בפרסים יקרי ערך !
שליחת קורות חיים
2021 © כל הזכויות שמורות ל-Jomba HR | השמת בכירים | מיקור חוץ | השמת פיננסים | | כל המשרות באתר פונות לגברים ונשים כאחד | נגישות לאנשים עם מוגבלות | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | בניית אתרים לירון אלון